Волосся Вероніки – Не вірю
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Волосся Вероніки – Не вірю (Сингл)

Маємо для вас новинку від столичного панк-рок гурту «Волосся Вероніки» у вигляді свіжого треку «Не вірю», в основу якого покладено композицію відомої білоруської команди «Дай Дарогу!» під назвою «Не веру». Як ви вже здогадалися, оригінальна пісня виконана білоруською мовою, тож перед вами не просто звичайний кавер від київської команди, а повноцінно перекладена та українізована версія композиції. Одразу ж зазначимо, що білоруси вже зацінили цей cover і навіть репоснули на свої сторінки у соціальних мережах.

«За творчістю білорусів «Дай Дарогу!» весь склад «Волосся Вероніки» слідкує вже давно, і коли у них вийшов трек «Не веру», одразу ж з’явилася ідея перекласти його текст українською, зробити аранжування і записати. До речі, це перша пісня «ДД!» білоруською мовою, тому всім було цікаво, що ж з того вийде у нашої команди. Переклад лірики зробив Фара, музичною складовою займалися всім бендом за участю Alex Hellfire (Hellfire Sox), який до того ж працював над записом і зведенням треку на студії Boutique 888. «Не вірю» став першим повноцінно-записаним кавером у творчості «Волосся Вероніки», і ми дуже раді, що хлопцям з «Дай Дарогу!» він сподобався», – розповіли нашому сайту музиканти.

Не забувайте долучатися до спільнот колективу у соціальних мережах, адже учасники «Волосся Вероніки» анонсують ще більше нових треків та новин вже найближчим часом.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *