Волосся Вероніки - Це Вам Не Англійський Етикет
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Волосся Вероніки – Це Вам Не Англійський Етикет (Альбом)

Молодий столичний рок-гурт «Волосся Вероніки» із радістю пропонує всім бажаючим ознайомитись із їхнім дебютним повноформатним альбомом під назвою «Це Вам Не Англійський Етикет», витриманим в класичних панк-рокових настроях. Свіжа платівка колективу вмістила у себе дванадять потужних авторських треків та один cover, які стали своєрідною компіляцією кращих пісень за весь період спільної діяльності команди. Додамо, що формально «Волосся Вероніки» було засновано у 2009 році, а перші повноцінні репетиції та концерти відбулися вже у наступному 2010 році.

За словами музикантів, робота над альбомом «Це Вам Не Англійський Етикет» тривала близько трьох років на різних студіях звукозапису, на домашніх студіях та навіть у гаражах. Протягом всього періоду роботи над платівкою учасникам гурту допомагав Alex Hellfire із київського хоррор-бенду Hellfire Sox, на чиї плечі також лягли фінальне зведення та мастеринг матеріалу.

«Нам хотілося заграти щось веселе, але на серйозні теми. Зрада, алкоголізм, наркоманія, жорстокість і навіть любов – все це ми намагалися обстібати, подивитися на негативні аспекти під іншим кутом, знайти якісь несподівані рішення стандартних проблем. Словом, висміяти те, що не зовсім смішно. І якщо казати вже зовсім пафосно, то головний меседж нашого дебютного альбому такий – не бійтеся нічого», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Волосся Вероніки».

Наразі ж хлопці планують розпочати роботу над новим матеріалом, якого у них фактично вже назбиралося на наступний альбом, знайти нових слухачів, а також наладити співпрацю із відповідальними організаторами живих концертів. Слідкуйте за новинами колективу у соціальних мережах.

[fap_track id=”7180″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *