VOLODYMYR DANTES – Кити
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

VOLODYMYR DANTES – Кити (Альбом + кліп)

«Кити» – новий студійний міні-альбом Володимира Дантеса та однойменний трек із нього, до якого було знято офіційний кліп.

VOLODYMYR DANTES: «Альбом Кити особистий і дуже схожий на мене: десь серйозний, десь смішний, десь ліричний, а десь з єб*нцой)) Більш того, також вийшов кліп на пісню «Кити», який ми знімали разом з Юлією Паскаль.

Вся ця історія кліпу та альбому загалом для мене дуже особиста, ви зрозумієте чому. І я дуже сподіваюсь, що кожен і кожна з вас знайде в ньому свої спогади».

VOLODYMYR DANTES – Кити

Юлія Паскаль (режисерка): «Ми занурились, так глибоко емоційно в цю історію.. світ тримається на китах – сім’ї, любові, довірі, силі й сміливісті. Сила – вона в нас! А шлях до себе самий складний, проте воно цього варто, повірте.

«КИТИ» – це наше спільне, наше дитинство, спагоди, емоціі, надії наші мрії… кит – це символ того, на чому тримається Світ, а вода – алегорія життя, самий дивовижний дар Бога – Всесвіту.

Дякую безмежно, людям, з якими можливо головне – створювати, дякую родині, що підтримує, надихає і відпускає у цей шлях. Мама, тато, діти, няня».

VOLODYMYR DANTES – Кити (Кліп)


Варто також додати, що у створенні кліпу було використано архівні кадри з дитинства Володимира. Кадри зі спільного відпочинку в Криму з батьками. Артист зазначав у соціальних мережах, що віддав би усе, щоб знову вирушити плацкартом на море разом із батьками. Відомо, що тато артиста раптово помер від інсульту, коли Дантесу було двадцять два роки.

Загалом платівка «Кити» вмістила у себе дев’ять треків загальною тривалістю трохи більше двадцяти хвилин.

VOLODYMYR DANTES – Кити (Альбом)
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *