Володимир Дантес - Чуєш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Володимир Дантес – Чуєш (Кліп)

Володимир Дантес оприлюднив у мережі свою нову пісню «Чуєш» у супроводі офіційного кліпу. У цій роботі співак зазначає, що вже давно забув свою колишню та просить її більше йому не телефонувати.

Володимир Дантес: «Чому саме «Чуєш». Рік тому я сидів і вчився грати на гітарі «All my loving» The Beatles. Бо під час повітряної, я сидів у сховищі де гуляв Тік-током, а там побачив якихось хлопців, що дуже круто співають цю пісню.

Потім, погані думки (через обстріли) почали поглинати мене і я просто бринькав акорди. І в голові крутилося слово Чуєш. Бо воно мені дуже подобається. Всі, як і я, коли переходять на українську, багато використовують це слово. Бо воно смачне!

Володимир Дантес - Чуєш

І я співав просто все що в голову лізло і що легко римувалося, типу, липень на дворі липне до спини)) Настрій став одразу класним. Усмішка зʼявилася. Я відправив цю замальовку Ігорю Кириленко, він одразу зробив з неї цукерку. Додав зовсім інші фарби своїм аранжуванням.

Потім, приїхавши до нього в Нововолинськ, в камірчиній дк, накидав другий куплет за хвилину, а Ігор накидував різних звуків і нових рішень звучання. Ми сміялись, були як діти, бо пісня ця, як пігулка від суму. Радий, що вас вона теж робить щасливішими. Обирай українське!».

Режисура відео: Julie Paskal. У веселому кліпі чого тільки немає – буддизм, танці, Льоша Дурнєв у костюмі кота й навіть попи у рясах. Також там можна побачити Дашу Кацуріну, з якою наразі зустрічається Дантес. У кадрі пара разом танцює на даху автівки, а наприкінці відео зливається у пристрасному поцілунку.

Володимир Дантес – Чуєш
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *