Vodevil` - Дебютний EP
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vodevil` – Дебютний EP

Молодий київський альт-рок гурт Vodevil` завершив роботу над своїм дебютним студійним EP-релізом, який вже зараз можна послухати та завантажити у мережі Інтернет. Свіжий реліз вмістив у себе чотири авторські композиції гурту, а на тих, хто придбає собі компакт-диск музикантів, чекає додатковий сюрприз у вигляді п’ятого бонус-треку під назвою «Океан».
Колектив, який було створено у 2011 році, наразі працює у жанрах альтернативного року та поп-панку, повсякчас експериментуючи у своїй творчості та додаючи до неї різноманітні елементи з інших стилів і напрямків. Як розповіли учасники Vodevil`, творчих ідей у них – хоч відбавляй, і кожен музикант формації на всі сто впевнений у їхній подальшій успішній реалізації в рамках проекту. Більше того, за словами хлопців, у них вже зараз вистачить пісень на два повноформатних альбоми.
Активна підтримка музикантами нещодавніх подій революції гідності не могла не вплинути на творчість гурту вцілому, тож у новопрезентованому EP слухач знайде багато соціальної лірики та музичних роздумів про актуальну проблематику нашої країни. «На мою думку, музика без філософії – це просто атракціон, а не мистецтво. Навіть, якщо тої філософії не так вже й багато», – зазначав фронтмен Vodevil` Мирон Копчинський, який до того ж пише тексти для гурту.
Презентували свої перші студійні напрацювання учасники гурту в ефірі радіостанції «Промінь» у програмі «Молода музика», а вже 30-го жовтня 2014 р., на столичних меломанів очікує грандіозний живий концерт-презентація нового EP в Арт-Пабі Бочка на Подолі, під час якого можна буде придбати фізичну копію релізу.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/56141633″ params=”color=626161&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *