VNTRIII – Минулих
Електронна музика, Матеріали, Релізи

VNTRIII – Минулих (Сингл)

Маємо для вас ще одну зовсім свіжу музичну цікавинку! З радістю пропонуємо вам ознайомитись із тільки-но оприлюдненим синглом молодого столичного колективу VNTRIII під назвою «Минулих», який, до речі, став першою офіційно презентованою роботою проекту. Наразі гурт VNTRIII існує та функціонує у дуетному форматі – до його складу входять Катерина Волкова (лірика, вокал) та Олександр Харченко (музика, гітара, клавішні) і, як ви вже напевно зрозуміли, станом на сьогодні основним спрямуванням його творчої діяльності є сучасна електронна музика.

Сама ідея створення проекту VNTRIII з’явилася в Олександра ще на початку поточного року. «Я почав накопичувати матеріал, записуючись на своїй домашній студії. Трохи згодом, зрозумівши що мені не вистачає вокалу, після довгих пошуків я все ж таки знайшов Катю, ну і тоді все закрутилося. Ми вирішили опублікувати наш перший трек «Минулих» напередодні релізу альбому. Наша мета – допомогти слухачеві заглянути всередину себе, зрозуміти свою особистість, та абстрактні завдання, що ставить перед ним всесвіт» – розповів «Нотаткам» засновник проетку VNTRIII.

Тож спішіть ознайомитись зі згаданим нами треком та очікуйте презентацію повноформатного альбому від молодих музикантів, реліз якого вони запланували на середину травня 2016 року. Долучайтеся до спільнот гурту у ВК чи FB та не пропустіть прем’єри.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Сподобалось! Чекаю на нові роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *