VНОЧІ – Ти моє
Матеріали, Популярна музика, Релізи

VНОЧІ – Ти моє (Сингл)

Пісня «Ти моє» – свіжий оприлюднений сингл від дніпровського поп-гурту «VНОЧІ», з яким ми пропонуємо вам сьогодні познайомитись. За словами самих музикантів, дана композиція є дуже особливою, адже писали вони її не самотужки, а разом із слухачами.

«Це був цікавий і класний досвід — отримувати зворотню реакцію одразу ж на кожному етапі створення пісні. У нашому Instagram ми разом із слухачами складали текст майбутньої композиції. Разом обирали аранжування, разом співали. Це дуже важливо — прислухатися і чути людей, їхні настрої. До того ж вони співпали з моїм світоглядом. А, отже, народилася така пісня. Наші слухачі – це наші серце, душа та голоси (які, до речі, можна почути наприкінці пісні)», – коментує новинку «Ти моє» вокалістка гурту «VНОЧІ» Анна Яценко.

Окрім того, співачка поділилася творчими планами на найближче майбутнє: «Наразі ми експериментуємо з більш танцювальними ритмами, хочемо розбавити концертну програму енергійними треками». До слова, скоріше за все, наступний сингл гурту «VНОЧІ» якраз і стане першим результатом згаданого експерименту, тому слідкуйте за наступними анонсами.

VНОЧІ – Ти моє
VНОЧІ y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *