VНОЧІ – P.S.
Матеріали, Популярна музика, Релізи

VНОЧІ – P.S. (EP)

Чи не кожен виконавець намагається максимально привнести у музику особисті емоції, створивши за допомогою пісні ілюзію життєвої розповіді знайомій людині. Приблизно у подібному напрямку створювався і новий міні-альбом «P.S.» молодого україномовного проекту з Дніпра – VНОЧІ, адже його лейтмотивом, за словами авторів, є почуття ностальгії. Фронтвумен гурту на ім’я Анна вважає цей реліз своєрідним звітом одного прожитого життєвого етапу та символічним переходом до нової життєвої сторінки. Отже, сьогодні до вашої уваги ми пропонуємо такий собі музичний щоденник у dream-pop стилістиці, що складається з трьох глав-пісень під промовистими назвами «Серце», «Фінал» та «Отрута».

«Міні-альбом «P.S.» – це дуже відверта сповідь перед слухачами. Три його пісні пов’язані між собою і показують, яким складним і заплутаним може бути кохання. Воно може вбивати, отруювати, примушувати робити дурні речі. І все одно – це те, чого люди прагнуть понад усе. Пісні народжувались самі собою, можливо тому, що через музику легше переживати власні турботи. А от постпродакшн та різні технічні моменти зайняли трохи часу. Можна сказати, що від появи ідеї до її реалізації минуло десь півроку», – розповіла нашому сайту вокалістка VНОЧІ.

Зрозуміло, що сьогодні проект тільки починає завойовувати серця людей, тому ставить перед собою амбітні за обсягом плани стосовно подальшої творчої роботи: «Плануємо запис нових пісень, дай боже – зйомку кліпу, та, звісно, концерти». За словами дніпровських музикантів, їм дуже важливо знати, що працюють вони не дарма, тому не забувайте лишати ваші враження стосовно прослуховування ЕР «P.S.» на сторінках гурту у соціальних мережах.

Українська музика: VНОЧІ – P.S.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *