ВНОЧІ – Моя зима
Матеріали, Популярна музика, Релізи

VНОЧІ – Моя зима (Сингл)

Чим ближче всі ми наближаємося до межі 1 січня 2018 року, тим більше новорічних та різдвяних пісень будуть дарувати захопленим святковою атмосферою слухачам українські виконавці. Одну з таких тематичних новинок нещодавно презентували учасники дніпровського поп-проекту «VНОЧІ», подарувавши їй символічну назву «Моя зима». Запис треку вже звично відбувався на місцевій студії звукозапису The Factory, де накопичували і дебютний міні-альбом під назвою «P.S.», з яким ви вже могли познайомитись на сторінках «Нотаток».

«У мене давно була мрія написати різдвяну пісню і цього року я вирішила все ж таки здійснити цей задум! Надихалася улюбленими новорічними фільмами і піснями – після них мелодія та слова почали з’являтися самі собою. Пісня «Моя зима» про віру в дива, про те, що завжди треба вірити у казку і вчитися у дітей щирій зимовій радості. Композицію ми записували на нашій улюбленій студії The Factory, де нам на допомогу прийшло дуже багато друзів, завдяки яким і з’явився хоровий спів наприкінці пісні. Було дуже весело і круто бачити, як багато людей беруть у цьому участь і співають слова з пісні», – коментує новинку вокалістка «VНОЧІ» Анна Яценко.

Додамо, що наразі триває робота над другим міні-альбомом формації, де, за словами музикантів, буде чимало динамічних композицій. Чекайте на наступні новинки від «VНОЧІ» вже на початку наступного року!

Українська музика: VНОЧІ – Моя зима

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *