VНОЧІ – Море
Матеріали, Популярна музика, Релізи

VНОЧІ – Море (Сингл)

Нова композиція dream-pop проекту VНОЧІ була написана на морі, і, за словами вокалістки Анни Яценко, під час її виконання вона завжди уявляє велич та красу морських хвиль. Тому, напевно, якусь іншу назву ця пісня отримати просто таки не мала права – до вашої уваги студійна новинка під назвою «Море».

«Пісня «Море» – цілком літній експеримент, де багато музики, танцювальних мотивів і багато сонця. Коли її слухаєш, можна легко уявити себе на пляжі, коли неподалік грає музика і шумлять хвилі. Це також зовсім новий меседж – у ній лірична героїня нарешті забуває про всі свої перипетії у коханні і просто розчиняється у морі. Вона вільна, щаслива і більше нічого не боїться. Кажуть, що море здатне лікувати. Мабуть, так воно і є», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен VНОЧІ.

Додамо, що «Море» – це загалом другий окремий сингл гурту VНОЧІ, компанію яким у переліку виданих здобутків проекту складають ще два міні-альбоми. Наразі музиканти ведуть перемовини із різними людьми і мають надію вже найближчим часом повідомити про свій перший сольний концерт, тому слідкуйте за новинами на сторінках соцмереж.

VНОЧІ – Море

VНОЧІ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *