VНОЧІ – INTRO
Матеріали, Популярна музика, Релізи

VНОЧІ – INTRO (EP)

«Ми всі маємо історії, про які не говоримо», – стверджує Анна Яценко, засновниця dream-pop проекту VНОЧІ. Але ж оспівувати ці життєві епізоди ніхто не забороняє, вірно? Власне, саме ці приватні та десь навіть інтимні історії авторки і лягли в основу нового міні-альбому під назвою INTRO, у якому йдеться про «нове, старе та особисте».

«Робота над ЕР тривала приблизно 5 місяців, із перервами на свята :) Записувались на студії The Factory, як і завжди – це місце і люди вже стали рідними. Основна ідея нашого нового міні-альбому полягає у твердженні про те, що тільки пізнавши самого себе з середини, зрозумівши власні почуття і думки, відверто говорячи про них, можна досягти життєвої гармонії», – коментує вокалістка VНОЧІ.

«Від себе додам, що записувати і зводити INTRO було цікаво, з «ниючим сінтом» до треку «Божевільна» дуже пощастило і я, нарешті, закрив гештальт на пісню «Кроки». А ще подекуди є мій голос, послухайте», – додає дніпровський музикант Олесь Степанов, який також працював над релізом (гурт Notes).

Що стосується назви трьохтрекового ЕР INTRO, то він має одразу декілька значень: по-перше, це музичний термін, який означає початок пісні або вступний трек альбому, а, по-друге, це приставка до слів, що має значення «в», або «всередині».

Українська музика: VНОЧІ – INTRO

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *