VLASNA – Зазвучи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

VLASNA – Зазвучи (Сингл)

Гурт VLASNA присвятив пісню загиблому герою – 15-річному Дані Дідіку .

Український рок-гурт VLASNA представив нову пісню «Зазвучи». Композиція була створена в рамках проекту «Так працює пам’ять» – музичного марафону пам’яті 15-річного Дані Дідіка, який у 2015 році загинув внаслідок вибуху на Ході Гідності в Харкові. У рамках проекту «Так працює пам’ять» українські музиканти записують пісні, присвячені юному герою.

Солістка та авторка пісень VLASNA Тетяна Власова розповіла, що перед тим, як написати пісню для проекту, перечитала багато матеріалів про Даню.

«Я довго виношувала ідею пісні, а коли вона була готова – написала текст буквально за один вечір, – згадує Тетяна. – Кожен рядок мав бути виваженим, адже «Зазвучи» – це не просто пісня, а свого роду документалістика, створена на історії реальної людини. Мені справді хочеться, щоб про Даню Дідіка знали якомога більше людей. І я буду щаслива, якщо наша пісня на це вплине».

Саунд-продюсером пісні став відомий музикант, фронтмен гурту Entree Олексій Шманьов. Саме він працював над попереднім треком VLASNA – «ННВСТ».

«З самого початку я зрозумів, що це має бути пісня-колискова, але з таким сильним душевним надривом, – говорить Олексій Шманьов. – По-іншому не могло бути. Так, зрештою, пісня і звучить тепер. Думаю, нам вдалось передати нею всю емоційність історії героя, якому вона присвячена».

Зауважимо, що у проекті «Так працює пам’ять», присвяченому Дані Дідіку – вже 65 пісень.

«Кожен музикант, який створює пісню для нашого марафону, розуміє, для чого він це робить, – каже автор ідеї проекту Руслан Горовий. – «Зазвучи» від VLASNA – це про нас, про нашу пам’ять. Про те, що можна бути людиною, а не «малєнькім чєловєком». Це про героїв і про зрадників, про неймовірний сум втрат і про жагу справедливості. Це про Даню Дідіка. Включіть, послухайте, розкажіть про нього іншим. Так працює пам’ять».

VLASNA – Зазвучи
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *