VLASNA – ННВСТ
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

VLASNA – ННВСТ (Сингл)

Карантин вплинув: український гурт випустив пісню про ненависть.

Український рок-гурт VLASNA представив нову пісню «ННВСТ». Назва треку розшифровується як «Ненависть», а сама пісня, за словами музикантів, присвячена непростим стосункам між людьми, які іноді закінчуються саме таким почуттям.

«Поки багато інших музикантів співають про любов, ми вирішили заспівати про ненависть, – каже солістка і автор пісень VLASNA Тетяна Власова. – Тим більше, що ненависть – почуття, яке часто буває набагато сильнішим. Але поки ми ненавидимо, ми не є байдужими. Тому «ННВСТ» – це пісня не про вихід із складних, токсичних взаємин, а лише про початок цього виходу. Сміливий і категоричний початок».

Саундпродюсером пісні став відомий музикант, фронтмен гурту Entree Олексій Шманьов. Робота над треком проходила під час карантину, тож над піснею саундпродюсер та музиканти гурту працювали дистанційно.

«Карантин добре вплинув на музичну продуктивність – пісня «ННВСТ» була створена досить швидко, – зазначає Тетяна Власова. – Ми повністю довірились Олексію Шманьову, його бачення треку цілком збіглось із нашим. Тож, на щастя, трек про ненависть створювався у досить позитивній дружній атмосфері».

Ось що розповіла «Нотаткам» Тетяна Власова про своє знайомство із Олексієм: «Ми довгий час були знайомі тільки через соцмережі. Вперше зустрілись років два тому, на одному з фестивалів. А далі наші шляхи якось постійно перетинались. Басист Євген Крутоголов зараз грає і в гурті VLASNA, і в Entree. Наш барабанщик Ярослав Гладілін також брав участь у записах та зйомках Entree. А ми з Олексієм навіть записали гімн України в рок-обробці для однієї з українських радіостанцій. Словом, все йшло до того, що нам уже час робити щось спільне) Зрештою, я приїхала до Олексія на студією з новою піснею. Ми повністю йому довірились – і в результаті все вийшло круто. Сподіваюсь, ми продовжимо нашу співпрацю».

Найближчим часом гурт VLASNA розпочинає роботу над кількома наступними треками. За словами вокалістки команди, всі вони наразі переважають у бік драйву, але лірика у репертуарі залишиться теж.

VLASNA – ННВСТ
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *