VLASNA – Казка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

VLASNA – Казка (Сингл)

Гурт VLASNA розповів своїм прихильникам «Казку». Саме таку назву отримала нова композиція гурту, яка має, за задумом, стати для слухачів справжньою «колисковою для дорослих». Композиція «Казка» – це вже другий сингл із майбутнього альбому гурту, виданий після презентованої влітку пісні «Дихати».

Якщо попередня робота була традиційно для VLASNA ліричною, то цього разу музиканти зупинилися на драйвово-роковому звучанні. Не обійшлося без сюрпризу – для цього, зазначає VLASNA, пісню потрібно уважно прослухати до самого кінця.

«Ось вона, ось – нова, свіжа, гаряча! Наша «Казка» – це така собі «колискова для дорослих». Це саме та особиста казка, яку кожен із нас може розповісти на ніч коханій людині. Крім того, під цю пісню круто мчати удвох нічним містом, а потім зупинитись і просто довго обійматись під зоряним небом. Раджу спробувати!» – каже солістка VLASNA Тетяна Власова.

Співачка також зазначила, що страшенно хвилювалася перед прем’єрою і наразі з нетерпінням очікує на ваші думки, коментарі та репости.

Нагадаємо, що VLASNA – український рок-гурт, раніше відомий під назвою «АССА». Кілька місяців тому музиканти оголосили про зміну назви та філософії колективу. VLASNA – постійний учасник масштабних українських фестивалів, виступає в різних куточках країни, а пісні гурту вже неодноразово потрапляли до національних рок-чартів.

VLASNA – Казка

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *