VLASNA – Дихати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

VLASNA – Дихати (Сингл)

Рок-гурт «АССА» офіційно оголосив про зміну назви – відтепер колектив носитиме назву VLASNA, і саме під цією назвою днями було видано свіжий сингл «Дихати». За словами фронтвумен команди Тетяни Власової, нова пісня присвячується відчуттю безмежної внутрішньої свободи, яка дає можливість людям дихати на повні груди.

«Пісня «Дихати» була написана кілька років тому і вже звучала на наших концертах. Щоправда, у різних варіаціях, адже мала дуже багато різних аранжувань. Зрештою, при студійній роботі ми зупинились саме на тому варіанті, який зараз і презентували. Над студійним записом працювали понад півроку, не без труднощів, причому найкраще чомусь працювалось вночі», – розповіла «Нотаткам» вокалістка.

Вона також зазначила, що зі зміною назви на слухачів очікуватиме багато чого цікавого та несподіваного. «Ми вже готуємо відразу кілька наступних релізів, вони будуть зовсім інші, одним словом, ми справді налаштовані на те, щоб дивувати. Скажу, що зі зміною назви ми оновились насамперед самосвідомо – позбавились усього музичного вантажу, який тягнувся за нами через кількарічну зміну музикантів, напрямків і пошуків звучання. Тепер почуваємось вільніше. Стало легше дихати, тож не дивно, що перший наш трек називається саме так. Все збіглось і склалось», – додає фронтвумен VLASNA.

Зауважимо, що старі пісні «АССА» все ж таки звучатимуть у новому репертуарі проекту VLASNA, але трохи у зміненому вигляді. Втім, за словами музикантів, вони вже зараз активно працюють над новими піснями, тому в подальшому робитимуть акцент саме на них.

VLASNA – Дихати

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *