VLASNA – Долечу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

VLASNA – Долечу (Сингл)

Нову пісню-«антиістерику» під назвою «Долечу» представив гурт VLASNA – яскравий представник сучасної української рок-музики. Це вже третій студійний сингл гурту за останній рік.

Цікаво, що перший варіант пісні був записаний ще понад рік тому, проте згодом музиканти вирішили переінакшити її аранжування. Відтак, за цей час «Долечу» пережила кілька варіацій і, врешті-решт, отримала своє драйвове рок-звучання.

«Ми живемо в такі бентежні часи, коли особливо важливо зберігати холодну голову і не піддаватись жодним панічним настроям, – каже солістка VLASNA Тетяна Власова. – Спершу ми думали, що випускаємо дещо істеричну пісню. А потім зрозуміли, що якраз навпаки. Насправді це пісня-“антиістерика”, яка допомагає перебороти все те, що нас часом лякає. Зрештою, кожному з нас іноді потрібно добряче зібратись і сказати собі – що б там не було, я все-таки долечу».

Саундпродюсером композиції «Долечу» став Євген Крутоголов. Запис відбувався на столичній студії PostMix, зведення – на SoundPlant Studio. У записі брали участь музиканти гурту Дмитро Власов, Євген Крутоголов, Ярослав Гладілін, а також Андрій Біт. Лейбл релізу – Moon Records.

Окрім того, фронтвумен гурту VLASNA поділилася з читачами «Нотаток» планами на майбутнє: «Зараз працюємо відразу над кількома треками. Один із них вже звучав на концертах, інші – ні. Плануємо грати їх восени. Пісні абсолютно різні: одна мега-драйвова, практично «стадіонна», інша – дуже еклектична (накрутили в ній стільки всього, що самі здивувались :) ), ще одна – майже танцювальна. Також я пишу багато нового матеріалу і мені вже дуже хочеться розпочати роботу саме над ним. При цьому не впевнена, що ми випускатимемо всі ці пісні в альбомі. Поки що я не бачу в ньому потреби».

VLASNA – Долечу
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *