Vivienne Mort – Ти забув про мене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Ти забув про мене (Сингл)

Ви навряд чи б забули Vivivenne Mort, якщо мали раніше нагоду ознайомитись хоча б з часточкою їхньої творчості. А от фронтвумен Даніела Заюшкіна у своїй новій пісні все ж таки стверджує, що хтось та й забув. Звісно ж, у музичному сценарії презентованої кілька годин тому композиції під назвою «Ти забув про мене» мова піде аж ні як не про слухачів, яких, до слова, у гурту зібралось чимало, а про чергову історію-мікровсесіт, на кшталт тих інших, що музиканти VM характерно проживають у своїх творах.

До речі, саму пісню «Ти забув про мене» можна назвати новою лише умовно, адже вже близько року мережею блукає її концертний акустичний запис, який вже встиг полюбитися слухачам і без фірмової студійно-магічної обробки. Та оновлена студійна версія вищезгаданої композиції доволі різко відрізняється від того live-шматочка насамперед цікавими темповими експериментами та непостійністю настроїв. Варто додати, що запис треку відбувався на студії Revet Sound під керівництвом Сергія Любинського.

«Пісня про спогади. Адже часто-густо вони замінюють нам реальне життя, крадуть дорогоцінний час, не приносять нічого, окрім солодких страждань. Це навіть трохи небезпечно, адже поки ми сумуємо за вчорашніми днями і минулими відносинам, наше сьогодення може прошмигнути повз. Вперше написали пісню, яка не є ні сумною, ні смішною. Ну добре, добре, може вона трохи і сумна. Але ж наприкінці весела», – зазначила вокалістка Vivivenne Mort.

Друзі, не забудьте (і тут відсилка до назви пісні), що в жовтні Vivivenne Mort презентує свою нову концертну програму RÓSA, яка, за словами музикантів, є найбільш складною та серйозною з-поміж усіх інших. Саме над нею учасники гурту працюють протягом значно більшого часового проміжку, ніж над всіма попередніми програмами, тож обов’язково прийдіть за три тижні у київський клуб Sentrum, та переконайтесь у її шармі на власні очі, чи то, вірніше сказати, вуха.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *