Vivienne Mort – Ти забув про мене (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Ти забув про мене (Кліп)

Як і було обіцяно всім прихильникам київського гурту Vivienne Mort, 12 жовтня 2015 року світ побачив новий відеокліп формації під назвою «Ти забув про мене». Але сталося це вже ближче до опівночі. Режисером свіжого відео виступив Олег Борщевський, відомий режисер та кліпмейкер студії Baobab film, знаний за співпрацею із такими вітчизняними виконавцями, як Арсен Мірзоян, Бумбокс, Without Limits, Quest Pistols та багатьма іншими, а споглядав на все це дійство через лінзу операторської камери Дмитро Перетрутов.

Головна ідея кліпу «Ти забув про мене» полягає у тому, що зберігати забагато спогадів не завжди є гарною ідеєю, адже цілком вірогідно настільки оточити себе минулим, що буквально закрити для себе сьогодення та, з рештою, майбутнє. Або ж просто самому перетворитися в один з таких пакунків-спогадів та збирати пилюку на чиїйсь полиці пройдешніх емоцій. «І хоча прощатися із минулим завжди надзвичайно складно, це робити просто необхідно для того, щоб звільнити місце для нового щастя. Потрібно навчитися відпускати», – зазначити музиканти Vivienne Mort.

Щодо самої пісні «Ти забув про мене», то вона була записана на студії «Revet Sound» під керівництвом Сергія «Knob’а» Любинського та була презентована у якості інтернет-синглу трохи більше тижня тому.

Нагадаємо, що до появи кліпу «Ти забув про мене», у творчому відеоактиві Vivienne Mort значилося декілька офіційних live-відео (до речі, нещодавно музиканти презентували 20-хвилинне концертне відео з київського будинку освіти і культури «Майстер клас»), а також оприлюднений минулого року відеокліп до пісні «Риба».

Теґи: Vivienne Mort, Ти забув про мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *