Vivienne Mort – Театр Pipino
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Театр Pipino (Альбом)

Чи то таємничий, чи то містичний альбом “Театр Pipinó” від київського гурту Vivienne Mort складає враження такої собі міжсвітової бандеролі, яку було направлено на Землю із певною надважливою метою. З якою саме, це вже, напевне, кожен слухач має вирішувати для себе самостійно. Всі можливі епітети, які можна підібрати до зазначеного релізу, тьмяніють і відходять на другий план, коли починають лунати перші акорди диску. Самі музиканти, говорячи про “Театр Pipinó“, доволі часто проводять паралелі із театральною виставою, що захоплює, тримає в напрузі і неодмінно підштовхує до галасливих викриків на кшталт “біс” і “браво”, що супроводжуються шквалом несамовитих овацій по закінченню імпровізованого перформансу.

Про вигуки і оплески учасники Vivienne Mort тактовно мовчать, проте таку ілюзорну картину для себе не домалювати практично неможливо. Вдома, на вулиці, в громадському транспорті чи то на роботі, імпровізований театр зможе створити для слухача свою, унікальну і не схожу на будь-яку іншу атмосферу. Занурюючись у той паралельний світ, поволі розумієш, що ніякий він не паралельний, а дуже навіть реальний – існуючий поруч з тобою вирій, що сплетінням своїх звуків, слів і відчуттів ніби просить не залишати його і затриматись тут бодай ще на хвильку. А музика Vivienne Mort стає в такі моменти міжгалактичним провідником, що, тримаючи за руку, дозволяє побачити оточення у дещо іншому світлі. Чи то не музика, а дещо більше?

Проте залишимо філософські роздуми і заглибимось у сам процес створення того самого “Театру Pipinó“. Платівку писали на студії Revet Sound у співпраці із саундпродюсером Сергієм Лобинським, який відомий широкому загалу за співпрацею з гуртами “ТОЛ”, “Анна”, “7Раса”, “Marakesh”, “Друга Ріка” та іншими. Музиканти використовували для запису тільки живі музичні інструменти, а справжньою родзинкою став рояль, звучання якого записувалося виключно вночі. Проте це зовсім не викликає подиву з огляду на обговорюваний гурт. Мене особисто не здивував би і той факт, якщо б Vivienne Mort створювали всю платівку тільки у місячному сяйві посеред темного лісу під акомпанемент рясного снігопаду, який би зовсім не заважав музикантам грати, а навпаки підбадьорював і підтримував їх своєю хуртелицею, додаючи до звуку додаткову зимню харизму.

Як розповіла вокалістка гурту Vivienne Mort Дана, під час запису альбому “Театр Pipinó” музиканти постійно щось змінювали і доповнювали, отримавши в результаті зовсім інший продукт у порівнянні із початково запланованим. Люди з консервативним світоглядом обов’язково бачать наперед кінцевий результат їхньої роботи, а на експериментаторів завжди чекають сюрпризи. Також вона зазначила, що фінальним результатом кропіткої роботи всі учасники гурту дуже задоволені, і вже незабаром розпочнуть роботу над новими композиціями.

Пiдтримати виконавця i придбати альбом можна тут.

Завантажити
iTunes


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наташа says:

    Дуже файно! Дякую за знайомство з творчістю колективу “Vivienne Mort”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *