Vivienne Mort - Риба
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Риба (Кліп)

Музиканти столичного гурту Vivienne Mort презентували шанувальникам свою нову атмосферну відеороботу на пісню «Риба». Зйомки відбувалися ще взимку у передмісті Києва під керівництвом рівненського режисера із ніком Haze, який раніше вже співпрацював із колективом, знімаючи їхнє концертне відео. Він разом з усіма учасниками Vivienne Mort створив загальну концепцію кліпу, згідно з якою вокаліскта Даніела Заюшкіна виконувала у кадрі майже каскадерські трюки – лазила по деревам, ходила по крихкому льоду, який час від часу тріскав під ногами, а у самому фіналі здійснила просто таки апогей своєї екстрим-діяльності – занурилася у лунку із крижаною водою.

Протягом всього відео Дана ховається під темною накидкою, що символізує одвічні пошуки особистості всередині власного внутрішнього світу. «У нашому кліпі хтось ходить своїм нутром, сьогодні там окрім льоду майже нічого нема, це правда. Але найважливіше – це те, що він не побоявся туди зазирнути і це означає, що він зможе вийти. Інша справа, що іноді двері – це ополонка», – розповіла вона. Взагалі риба є прадавнім символом життя, тож за словами музикантів, їхня нова пісня і кліп є енергетично сильним закликом, спрямованим на переосмислення особистого життєвого шляху.

Цьогорічна зима, без сумніву, надовго запам’ятається своїми революційними настроями, людськими жертвами та загальним народним супротивом злочинності. Коли учасники Vivienne Mort разом із знімальною групою виїжджали на зйомки кліпу, атмосфера на столичному Майдані була ще більш-менш спокійною. Музиканти вже потім дізналися, що саме під час роботи над кліпом «Риба» у нашій країні відбувалися одні з найстрашніших і найкривавіших подій у її новітній історії. Як зазначила Даніела, здавалося, що спляча зимова природа просто вичікує на час, коли можна буде знову спокійно жити й співіснувати.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *