Vivienne Mort – Rosa
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Rosa (EP)

Ось вона, довгоочікувана Rosa – своєрідна музична квітка миру від київського гурту Vivienne Mort, яка вмістила у себе сім авторських творів-пелюсток, включно з інтро та аутро-треками, а також оприлюдненою раніше композицією «Пташечка», про яку ми, до речі, вже згадували на сайті. Запис свіжого EP проходив на студії звукозапису Revet Sound під керівництвом звукорежисера Сергія Любинського, а видав міні-альбом лейбл Enjoy Records. До речі, трохи пізніше гурт планує видати EP не тільки на фізичних компактах, а й на вінілі. Ну а наразі ви можете підтримати Vivienne Mort, офіційно придбавши міні-альбом за допомогою сервісів купівлі ліцензійного контенту iTunes чи Google Play.

Автором представлених текстів і музики є фронтвумен гурту Даніела Заюшкіна, а фінальне аранжування кожної окремо взятої композиції музиканти Vivienne Mort формували спільними творчими зусиллями. Як зазначила в прес-релізі Даніела, вона присвячує новий міні-альбом Rosa небайдужим людям, які всім серцем прагнуть миру та любові, всім тим, кого ці світлі прагнення мотивують до руху вперед по важкому життєвому шляху. Образ квітки у назві EP є алегоричним та символізує людей у вигляді схожих між собою пелюсток, в чиї жили через єдину стеблину потрапляє одна кров, а коріння всієї цієї схематичної світобудови йде далеко в небо.

Вже зовсім скоро, 2 квітня 2016 року, розпочнеться масштабний тур Vivienne Mort на підтримку представленого EP-релізу Rosa, який охопить такі міста, як Варшава, Вроцлав, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків та, звісно ж, Київ. Саме під час цього концертного туру глядачі матимуть змогу одними з перших побачити новий кліп на пісню «Пташечка», відзнятий у колоритних місцинах індійського Бомбею.

Завантажити
iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *