Vivienne Mort – Пташечка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Пташечка (Сингл)

Сьогодні, 3 березня 2016 року, Vivienne Mort випустили у світ свою першу «Пташечку» з майбутнього довгоочікуваного EP ROSA. Саме так називається нова чуттєва композиція гурту, вже звично записана на студії Revet Sound та видана лейблом Enjoy Records. Свіжу пісню киян наразі можна вільно послухати online у соціальних мережах, або ж підтримати музикантів, придбавши ліцензійний трек за допомогою сервісів продажу офіційного контенту iTunes чи Google Play.

Як зазначила у прес-релізі фронтвумен гурту Дана Заюшкіна, нова «Пташечка» є своєрідним романтичним відступом від основної серйозної тематики майбутнього міні-альбому і саме на неї буде невдовзі також презентовано відеокліп. За умови не врахування концертного відео та мінімалістичного ролика до треку «Риба», він стане другим офіційним кліпом Vivienne Mort після роботи Олега Борщевського на пісню «Ти забув про мене». Цікаво, що зйомки проходили у столиці далекої Індії – у старовинному місті Мумбаї (або ж Бомбей, на старий манер) – у місті контрастів, де переплелися бідність та багатство, де з легкістю можна зустріти найдорожчі марки автівок, що проїздять повз найбільшу ручну пральню для одягу поблизу вражаючих розмірів залізних джунглів-хатинок з брухту.

Щодо самого міні-альбому ROSA, то його інтернет-презентація запланована на 15 березня 2016 року. Вже відомо, що платівка, окрім «Пташечки», вмістить у себе ще шість нових композицій та спеціально для колекціонерів буде також видана у форматі фізичних компакт-дисків і вінілових платівок. Окрім того, звісно ж, відбудуться живі концерти-презентації у Вроцлаві (02.04), Варшаві (03.04), Львові (15.04), Одесі (17.04), Дніпропетровську (21.04), Запоріжжі (22.04), Харкові (23.04) та Києві (24.04).

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *