Vivienne Mort – Пташечка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Пташечка (Кліп)

Після кліпу про картонні коробки, Vivienne Mort зняли нове відео, де на глядача очікують чимало коробок бетонних. Але коробки ці не прості, а надзвичайно мальовничі та навіть історичні, доповнені неймовірними краєвидами Аравійського моря, галасним міським сум’яттям, вокалісткою гурту Даною, її друзями та, з рештою, звичайними перехожими, які не відмовилися стати героями знімального процесу дивних гостей з іншого континенту. Саме так, ви все зрозуміли вірно – зйомки нового кліпу Vivienne Mort на пісню «Пташечка» проходили далеко поза межами України – у місті Мумбаї, або ж на старий манер Бомбей, що знаходиться на заході Індії, та носить почесне звання міста контрастів та Боллівуду. До індійських фільмів ми з вами ще повернемось, а поки що варто згадати команду, яка працювала над «Пташечкою». Отже, режисером музичної міні-стрічки виступила Дарія Гай, продюсер – Dheer Momaya, крізь призму операторської камери за всіма споглядав Archit Patel, якому допомагав Aditya Varma. Обробку та монтаж всього відзнятого матеріалу проводили Олексій Дудченко та сама Даніела Заюшкіна.

«Якось я загадала два бажання: створити саундтрек до кінофільму та вирушити до Індії хоча б на місяць з якимось певним завданням. І так вже сталося, що ці два бажання об’єдналися і синхронно справдилися. Нашу музику слухає Дарія Гай – українка, яка перебралася в Мумбаї і зараз працює режисером у Боллівуді. Вона запропонувала мені стати композитором її фільму. Тоді ж у нас з’явилася ідея екранізувати там «Пташечку». Небо в Індії не надто відрізняється від нашого, а от повітря неймовірно насичене, вітер постійно приносить аромати спецій, масел, сміття, знову спецій. Індія здатна щось змінити у нас, робить більш вдумливими, мовчазними», – розповіла в одному з останніх своїх інтерв’ю незмінна вокалістка Vivienne Mort.

На останок додамо, що у вересні Vivienne Mort вирушить у великий акустичний тур містами України та близького зарубіжжя, 24 серпня колектив камерним складом виступить на столичному Independence Festival на арт-платформі Parkovka. Більше деталей шукайте тут.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *