Vivienne Mort feat. Morphom
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Vivienne Mort feat. Morphom – Зустріч (Кліп)

Після того, як вокалістка Vivienne Mort Дана Заюшкіна, за її словами, «ловила грача з бордюра» у зеленому ретро-карі, вітчизняні меломани отримали можливість ознайомитися зі свіжим кліпом «Зустріч», створеним у рамках проекту Pepsi FUZZ. Нагадаємо, що даний проект характеризується перевтіленням звичного звучання українських гуртів і виконавців у електронний формат, завдяки участі у ньому музиканта та продюсера Романа Черенова aka Morphom. Першим об’єктом саунд-експериментів Романа став Pianoбой, з яким вони записали спільний варіант пісні «На вершині» та відзняли до нього кліп на столичному велотреці, а наразі настала черга гурту Vivienne Mort постати перед слухачами у нетиповому для них амплуа.

Зйомку свіжого кліпу «Зустріч» провадили спеціалісти студії PicOi! LIVE Production, які так і не відкрили таємниці, як саме режисер, оператор та освітлювач улізли на передні сидіння автівки та ще й примудрилися керувати нею, чи не боявся продюсер лісових зайців, та чи не співали, раптом, Дана і монтажер повстанських пісень у перервах між зйомками. Цікаво, що проїхатися в автомобілі разом із фронтвумен Vivienne Mort, чи, бодай, просто побачити на власні очі знімальний процес кліпу «Зустріч», мали можливість віддані прихильники колективу – для цього достатньо було репостнути запис у Facebook та розповісти про свою улюблену пісню з їхнього репертуару.

Разом із прем’єрою відео «Зустріч», у шанувальників творчості Vivienne Mort почали виникати питання стосовно того, чи не планують Дана і ко повністю перейти на електро-саунд. Втім, за допомогою соц. мереж музиканти запевнили своїх слухачів, що на даний момент таких планів вони не мають і незабаром остаточно спростують подібні думки новим музичним доказом, тому чекаємо наступних новин від команди.

Vivienne Mort feat. Morphom – Зустріч

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *