Vivienne Mort - Маріула
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Маріула (Сингл)

Друзі, зовсім незабаром, менше ніж за місяць, світ побачить новий альбом однієї з найбільш цікавих, нешаблонних та оригінальних формацій сучасної української сцени. Мова йде про нову платівку київського інді-гурту Vivienne Mort, яка отримала назву «Готика». Сприймати буквально назву диску, так само як і жанрову приставку indie, не варто, адже музиканти належать до тієї кагорти виконавців, які дійсно вміють дивувати, при чому повсякчас роблять це виключно приємно.

Ну а поки що знайомтесь – Маріула – ще один одіозний персонаж дивовижного світу маленької дівчинки Вівьєн. Головна героїня пісні – молода дівчина, яка дуже не хотіла дітей, що приводило її рідних у шок. Ось що про неї розповіла фронтвумен Vivienne Mort Даніела Заюшкіна: «Я про «Маріулу» думаю так – з пісні слів не викинеш. Хоча перші рази я дійсно боялася її виконувати, адже, на перший погляд, вона крамольна і дурна. Я дуже хотіла, щоб в Маріулу вслухалися і визнали своєю. Дівчата питають, хто вона така – якась циганка? І скільки їй років? Їй мало, але останнім часом вона багато переживала і виросла. Окремо дякую музиканту за бадьорий та прудкий акордеон з позолотою. Коли він записувався в нас на студії, мені захотілося мати собі золоті зуби, але згодом я передумала і намалювала мехенді. Воно змивається (розпис хною – прим.)»

Нагадуємо, що першими почути третій студійний альбом Vivienne Mort зможуть львівяни, адже саме там відбудеться його презентація, яку заплановано та 3жовтня 2014 р. Слідкуйте за розкладом концертів та новинами від гурту в офіційних спільнотах в соц. мережах.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/166804320″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *