Vivienne Mort - Live in KPI
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Live in KPI (Відео)

Учасники цьогорічного відбору до Євробачення, столичний інді-гурт Vivienne Mort, якому хоч і не сталося представляти нашу країну на майбутньому пісенному конкурсі, зате вдалося закохати у себе чималу кількість нових потенційних слухачів та ще раз підкріпити ці емоції у власних прихильників зі стажем, презентує новинку. Мова йде про свіже live-відео з нещодавнього концерту у КПІ (9 груденя 2016 року), де музичний матеріал виконувався під акомпанемент жіночого струнного квартету Black Tie. І хоча інтернет-глядачам доступне далеко не все шоу, а лише його невеличка частинка у вигляді однієї з нових пісень «За одну хвилину» та вже знаної «Пташечки», вловити загальну атмосферу концерту, здається, не має скласти великих проблем. Зйомки провадила команда спеціалістів з «Громадське Культура».

«Ми завжди стараємось добре налаштуватися, згадати про всіх тих людей, які сьогодні прийдуть до нас у гості. Адже вони зроблять для нас велику честь! Їх вечір дуже дорогий, тому що нам всім відміряна певна кількість таких вечорів. А ці люди довіряють нам цілий свій вечір, частинку життя. Тому до нього треба ставитися дуже бережливо, його не можна просто так лишити без відповідей, без питань, без слів. Я пропоную людям виносити свої скелети з шафи, адже якщо їх там лишати, з часом вони будуть накопичуватись, і за їхніми завалами житя просто не відбудеться у тій всій красі, якій може відбутися», – каже Даніела Заюшкіна, фронвумен Vivienne Mort.

Додамо, що зовсім скоро учасники Vivienne Mort знову завітають до alma mater багатьох українських та, зокрема, київських студентів – КПІ. Вже завтра, 9 березня 2017 року, рівно о 18:00, у великій фізичній аудиторії КПІ (просп. Перемоги, 37), відбудеться фан-зустріч із Даніелою Заюшкіною!

Українська музика: Vivienne Mort – Live in KPI

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Herber says:

    Vivienne Mort – це якась суцільна магія, при чому як у записі, так і на концертах. Українська музика потребує таких чар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *