Vivienne Mort – Іній
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Іній (Сингл)

«На чорних пелюстках, на ворона крилах», прохолодним ранком першого дня другого місяця нового року, до всіх поціновувачів сучасної української музики таки долетіла новинка від одних з найцікавіших її представників – гурту Vivienne Mort. Свіжий сингл під назвою «Іній», вже звично записаний у Knob-а на студії Revet Sound, поповнив і без того чималий перелік «сумної музики» гурту, який, якщо вірити тексту композиції, фронтвумен Даніела Заюшкіна наразі полюбила завдяки таємничому «йому». Обкладинка релізу: Олександр Подольський.

Отже, як ви вже напевно знаєте, Vivienne Mort вирішили штурмувати цьогорічний відбір пісенного конкурсу «Євробачення», а новий твір «Іній» має стати справжньою музичною зброєю у їхніх руках. Саме так, композицію буде презентовано телеглядачам у заключний день третього півфіналу, 18 лютого 2017 року і вона, що цікаво, стане однією з небагатьох україномовних пісень-учасниць відбору. Англомовної версії треку «Іній» музиканти видавати не планують.

Тому слідкуйте за перипетіями нацвідбору до євро-змагань (трійку півфіналів заплановано на 4, 11 та 18 лютого), підтримуйте своїх улюбленців та пам’ятайте, що багато у чому саме від вас залежить те, хто в результаті матиме честь представляти нашу країну на домашньому «Євробаченні».

Vivienne Mort – Іній

Google Play


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Віктор says:

    О, ну це те, чого я так чекав. Не розчарували! Респект за українську мову на Євробаченні!

  2. Luda says:

    Це ж мої улюблені Вів’єн Морт) Голосуватиму за вас, обіцяю! Пісня абсолютно чарівна, відчувається ваш професійний ріст.

  3. Swift says:

    Зачепило з перших же нот. Грають дуже круто, атмосфера – словами не передати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *