Vivienne Mort – Готика (Live-відео)
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Готика (Live-відео)

Днями Vivienne Mort презентували професійне концертне відео з минулорічного виступу формації у київському будинку освіти і культури «Майстер клас», що відбувся 6 грудня 2014 року в рамках туру на підтримку EP-резлізу «Готика». Згаданий столичний концерт завершував цикл виступів музикантів містами України та проходив у full-band форматі, на відміну від свого акустичного туру-послідовника Filin.

У представленому 20-хвилинному відео скомпільовано виканння п’яти треків гурту, відповідно до треклисту «Готики». Між піснями глядач може впізнати кадри з останнього кліпу Vivienne Mort на пісню «Риба», знятого у співпраці із молодим рівненським режисером під ніком Haze, який, до речі, працював і над новопрезентованим live-відео. Також до відеоновинки київського гурту доклали свої зусилля наступні пофесіонали: Олексій Дудченко та Юрій Акоп (звук), Світлана Коваль, Юрій Комаров, Назар Цюняк, Ганна Кудрявцева та Євген Душейко (відеооператори). Пост-обробкою відзнятого матеріалу займалися Юрко Комаров, Назар Цюняк, Стас Галан, а також фронтвумен VM Даніела Заюшкіна.

Згадавши про відеокліп, доречним було б додати, що Vivienne Mort готуються порадувати своїх прихильників новою музичною міні-стрічкою. І хоча деталі майбутньої відеороботи поки що невідомі, проте її зйомки наразі були повністю завершені, що дозволяє шанувальникам сподіватися на зовсім скорий реліз. Варто також відмітити нову концерту програму колективу під назвою Rosa, яку музиканти готові наживо показати широкому загалу під час наступного київського концерту у клубі Sentrum, який відбудеться 23 жовтня 2015 року о 20:00. Не пропустіть!

Теґи: Українська музика, Vivienne Mort, Готика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *