Vivienne Mort – Готика
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Готика (EP)

Один з найбільш цікавих та нешаблонних українських колективів сучасності – київський гурт Vivienne Mort, вчора, 4 листопада 2014 р., виклав на сторінках своїх офіційних соцмереж новий міні-альбом під назвою «Готика», який ще раніше можна було придбати у електронному вигляді завдяки сервісам iTunes та Google play, або ж на фізичному компакті, залишивши заявку на сторінках вищезгаданих спільнот. Не зважаючи на це, якщо ви дійсно бажаєте підтримати розвиток сучасної української музики, обов’язково придбайте новий матеріал за символічну плату.

Розглядаючи саму «Готику», зазначимо, що не варто сприймати назву EP надто буквально. Напевно ніхто зі впевненістю не запише п’ять композицій нового релізу до якогось певного музичного жанру, та напевно робити цього і не варто. Музика Вів’єн немов існує в імпровізованому паралельному всесвіті, час від часу торкаючись нашого з вами виміру через свої релізи. Тож наразі ви маєте чудову нагоду ще раз зануритись у казковий світ Vivienne Mort, відкривши та зрозумівши для себе свою власну «Готику».

«Вам не здається, що ми наповнюємо кожен новий день різноманітними справами і доки виконуємо їх, втрачаємо щось єдине найважливіше? Ми задоволені або засмучені тим, наскільки вдало виконали власні справи, а в цей час найголовніше чекає і лишається нерозкритим. Дня дуже мало, щовечора настає сон. Готика – це темна ніч, пригнічені бажання, приклад бездарно прожитого життя, пробіганого, витраченого у спробах «to keep up with Johns», підлаштованого під соціальні показники часу. Які наші справжні бажання? Чому ми так хочемо? Хто так хоче? Виходь з готики. Все, що є навколо – це лише декорації, щоб ти жив. Один єдиний ти», – розповіли в анотації до альбому музиканти.

Пропрацювши над новим матеріалом весь останній рік, учасники Vivienne Mort написали набагато більше п’яти представлених композицій, проте за їхніми словами, трек-лист цього міні-альбому сформувався самостійно, як своєрідний музичний пазл, і саме ці пісні злилися в єдину гармонію настрою, посилу і музики.

Саундпродюсером «Готики» виступив Юрій Акоп, який запропонував писати наживо кожен звук і музичний інструмент платівки, серед яких були раніше нехарактерні для гурту акордеон, саксофон, труба та тромбон. «Готика» взагалі писалась на п’яти різних студіях. Ми співпрацювали з новими музикантами, і, на відміну від попередніх записів, до цього ми поставилися дуже ретельно і не випускали його в світ, доки нам не сподобається все. Тому він і створювався так довго, тому і надходять скарги, що пісень всього п’ять», – пояснила вокалістка гурту Даніела Заюшкіна.

Наразі музиканти знаходяться у всеукраїнському турі на підтримку нового міні-альбому, який завершиться грандіозним концертом у столиці 06.12.2014. Не пропустіть!

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *