Vivienne Mort - Filin
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Filin (EP)

Відомий столичний гурт Vivienne Mort завершив роботу над своїм новим студійним міні-альбомом під назвою «Філін», та презентував його на сторінках соціальних спільнот сьогодні, 1 березня. Офіційна ж презентація відбудеться трохи пізніше – її заплановано на 12 березня, коли світ побачать фізичні компакт-диски зі свіжим EP, видані на лейблі MOON Records.

«Філін» вмістив у себе шість композицій – дві абсолютно нові пісні та чотири вже відомі раніше треки у новій акустичній інтерпретації, які були обрані з широкого та різнобічного репертуару Vivienne Mort з урахуванням побажань шанувальників. Ось що розповіла фронтвумен гурту Даніела Заюшкіна про своє нове творіння: «Філін – це кращий друг, справжні глибокі почуття стосовно нашого буття. Він занадто чесний, через що поруч з ним оточуючі часто-густо відчувають себе незатишно. Для пристойного життя він навряд чи стане в нагоді, тому найкращим рішенням було закрити його на ключ у тій дальній кімнаті, де зберігається мотлох минулого. Він не боїться світла, він любить темряву, бо в ній він не відволікається від споглядання істини, у той час як ти мусиш бігти за нею в гущу подій. Твій Філін з самого початку знає істину і може розповісти її тобі за умови, що ти дозволиш йому залишатися собою в будь-якому оточенні. Робити те, що хоче, ціною громадської думки про тебе. Це суща дрібниця, але тільки один відсоток людей піде на таке. Це люди з філіном на плечі. Зима, холод і довгі ночі. Час повернутись до цієї кімнати. Адже він досі там, і ти тільки послухай – він співає…»

Новий міні-альбом Filin – добірка акустичних напрацювань Vivienne Mort, яка поклала початок великому акустичному туру колективу. Наразі відомі дати проведення концертів до восьмого березня включно, але музиканти обіцяють, що це ще не кінець. Тож слідкуйте за розкладом виступів на офіційному сайті гурту за наступним посиланням.

Завантажити
iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *