Vivienne Mort – Christmas song
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vivienne Mort – Christmas song (Сингл)

Vivienne Mort записали щиру різдвяну міні-композицію, в якій поєднали Різдво із фірмовими алегоричними епітетами та тематикою справжньої дружби, що майже дивовижним чином здатна надихати та гріти. «Всі, кого я знаю, кого серцем знаю, я б хотіла жити на один день менше за вас», – співає в новій акустичній Christmas song з відчутним присмаком меланхолії фронтвумен знаного гурту Даніела Заюшкіна.

І хоча новопредставлена пісенька і триває трохи менше хвилини, одразу відчувається, що з її допомогою було передано головний меседж автора, якого, звісно ж, навряд чи вистачить нетерплячому слухачу. Може, в якійсь мірі, саме через це christmas song і з’явилася в публічному доступі, випередивши довгоочікуване ЕР Rosa. Можливо у ньому, не зважаючи на дуже різний час написання, кожен зможе знайти власне продовження сюжету різдвяного твору Vivienne Mort. З рештою, що таке час в музиці? Адже, як свого часу зазначав хтось з великих, «музика – це дух, що потребує розміреному часу».

У невеличкій анотації до Сhristmas Song йдеться, що окрім всього іншого, вона є подарунком на День народження для друга музикантів. «Сьогодні народився наш друг, який заповів нам берегти дружбу, і дружба з яким безперестанно наповнює мене змістом. Я стараюся згадувати його, коли смію подумати, що світ не таке вже й затишне місце», – написала Дана. Окрім того, з її допомогою, музиканти привітали всіх слухачів зі світлим Різдвом Христовим.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *