Віталій Калініченко – До свят
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Віталій Калініченко (Веремій) – До свят (Сингл)

Напевно, багато хто з вас, а особливо прихильники гурту «Веремій», бачили новорічне вітання лідера гурту Віталія Калініченка, зроблене у форматі святкової композиції під гітару, яке, до речі, одразу ж зібрало чимало схвальних відгуків від слухачів. Ну а музиканта, особливо в натхненному настрої, звісно що двічі просити не треба і от, Віталій запрошує всіх бажаючих долучитися до новоствореної офіційної сторінки його сольного проекту у соціальних мережах, одразу приготувавши для меломанів цікавий заохочувальний презент.

Назва цього подарунку – «До свят», і це перша поза-«Вереміївська» композиція Віталія Калініченка та новий символічний етап його творчого становлення як музиканта. Проте, звісно ж, шанувальникам «Веремія» хвилюватися не варто, адже знана формація продовжує свою музичну діяльність у звичному форматі та вже підготувала для публіки приємні новини, але про це трохи згодом. Отже, підсумовуючи вищезгадане, в основу сольного проекту Віталія покладено твори, які з тих чи інших причин не були долучені до репертуару гурту «Веремій», але, безперечно, заслуговують на увагу громади.

Повертаючись до самої новопредставленої композиції «До свят», то вона, не дивлячись на таку світлу радісну назву, приховує в собі дуже серйозну та болючу тематику. «Це дужа особлива для мене пісня, і я присвячую її малечі українських військових, що всім серцем прагнуть побачити батьків під час зимових свят. У своїх листах до Діда Мороза та Святого Миколая дітвора щиро просить виконати лише це їхнє найголовніше бажання. Так, це дуже болюча тема, бо не всі батьки зможуть повернутись до своїх домівок, але давайте вірити у прекрасні речі, у дива і бажати, щоб сім’ї були разом», – зазначив Віталій Калініченко.

Щодо оголошених вище новин від гурту «Веремій», то нарешті стала відома хоча б приблизна дата релізу довгоочікуваного повноформатного альбому. Нова платівка має з’явитися у всесвітній мережі у березні 2016 року, та бути підкріпленою серією ексклюзивних презентацій у містах України. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *