VIRGINIA – Квітковий настрій
Матеріали, Популярна музика, Релізи

VIRGINIA – Квітковий настрій (Сингл)

До вашої уваги новий сингл від співачки VIRGINIA під назвою «Квітковий настрій» – це поєднання інді-поп та інді-рок напрямків із відчутними інді-фолк елементами.

Перші рядки пісні, які стали у подальшому основою для її написання, прийшли до автора уві сні. «Я іноді чула від знайомих композиторів, що до них часто приходять нові твори уві сні, проте не могла зрозуміти як це можливо. Та одного світанку я прокинулась і зрозуміла, що не засну, поки не запишу мелодію і текст, які просто не виходять із голови. Я сховалась на кухні, щоб наспівати ці рядки на диктофон і лише потім знову заснула. Далі вже повністю пісня була написана в дорозі від Варшави до Києва під враженням подорожі та мальовничих видів за вікном», – розповідає автор пісні Анастасія Гаврилюк (справжнє ім’я співачки VIRGINIA).

Вона також зізнається, що всі її пісні навіяні її власними переживаннями, або спостереженнями за життям інших людей. «Квітковий настрій» не є виключенням, адже цей емоційний стан є невід’ємною частиною життя. «Квітковий настрій» – це настрій закоханості, солодкий настрій, коли кожна квітка нам здається витвором мистецтва, коли ми бачимо світ крізь «рожеві окуляри». І це зовсім не означає, що з часом у стосунках ці окуляри стануть прозорими, адже натхнення і піднесення, яке приходить у тривалих стосунках, набагато сильніше і глибше. Все залежить від нас, від нашого ставлення один до одного і до світу. Тому всім бажаємо відчути цей настрій і не втрачати його.

VIRGINIA – Квітковий настрій

VIRGINIA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *