Віра Кекелія – Парфум
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віра Кекелія – Парфум (Кліп)

Співачка та телеведуча Віра Кекелія оприлюднила відверте відео до нової пісні під назвою «Парфум». Свіжа робота виконавиці переповідає неймовірно чуттєву і дещо загадкову історію про двох колишніх закоханих, які втрапили до полону власних спогадів та емоцій.

Сама Віра Кекелія характеризуючи дану пісню зазначила, що ця робота є своєрідною подякою її минулому за прекрасне сьогодення. «Почуття, якими просякнуто пісню «Парфум» є знайомими кожному, адже у цьому плані всі люди схожі. Особисто я на все дивлюся з посмішкою та подякою, бо чимало ситуацій з минулого можуть допомогти будувати сьогодення та майбуття, яке є моєю мрією. Цікаво, що цю композицію написав мій чоловік Роман (Роман Дуда, – прим.). Ми між собою жартували та сміялися, мовляв, мало того, що я співаю про розлучення та мінорні спогади, так ще і пише все це мій власний чоловік! От така у нас цікава сім’я», – коментує Віра.

Окрім самої пісні, виконавиця зі своєю командою підготували атмосферний та проникливий відеокліп, знятий Лерою Мазур у ретро-стилі.

Віра Кекелія – Парфум
FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *