Віра Кекелія – Люби Мене
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віра Кекелія – Люби Мене (Кліп)

Українська виконавиця Віра Кекелія презентувала нову авторську пісню «Люби Мене», на написання якої співачку надихнув твір Ліни Костенко під назвою «Розкажу тобі думку таємну». Його рядки можна почути у фіналі композиції, під час самого чуттєвого моменту однойменного кліпу: контраст емоційності та чорно-білого кадру, у якому постає Віра з чоловіком Романом та маленьким синочком Іваном.

До речі, Віра і Роман познайомилися і почали зустрічатися на шоу «Голос країни-7». Там же, на шоу, вони потоваришували і з іншою учасницею – Мартою Адамчук. Пізніше Віра і Марта разом стали працювати в «Жіночому кварталі» і дуже здружилися. Саме Марта і зняла Кекелії нове відео «Люби мене» (вона виступила у ролі режисера та оператора).

За словами авторки, композиція «Люби Мене» дуже довго чекала влучного часу для оприлюднення. Віра Кекелія написала цю пісню під час непростого періоду життя, відклала у творчу полицю, а нещодавно переслухавши, побачила у ній зовсім новий сенс.

«Я захотіла долучити наші сімейні кадри саме до цього кліпу через те, що композиція «Люби мене» особисто для мене має достатньо велике значення. Адже свого часу я вклала у неї власні переживання. На той час вони здавалися мені дуже важливими, але із появою на світ мого сина, я на велику кількість речей почала дивитися по-іншому. А ті переживання з минулого поступилися місцем справді важливим речам. Життя ощасливило мене новими цінностями, найголовнішою з яких є сім’я», – розповіла Віра Кекелія.

Віра Кекелія – Люби Мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *