Віра Кекелія - Чи мала право ти
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Віра Кекелія – Чи мала право ти (Сингл)

«Чи мала право ти»: Віра Кекелія вперше заспівала рок та розповіла про власні рефлексії на війну в Україні у новій пісні.

Акторка «Жіночого Кварталу» та співачка Віра Кекелія презентує новий сингл «Чи мала право ти», натхненний емоціями, які переживає наразі майже кожний українець.

За словами виконавиці, за останній рік, кожний з нас не раз ставив собі питання вголос чи подумки щодо власних цінностей, цілей та різноманітних моментів щастя та наскільки доречно це зараз, коли щодня країна потерпає від обстрілів та жахіть. Нова робота Віри Кекелії – чуттєва рефлексія та власні роздуми на ці теми.

Композиція була написана ще на початку повномасштабного вторгнення, коли співачка при надії з родиною перебувала на заході України. «Природно, що кожному хочеться розвиватися, помічати прекрасне, сміятися з дрібниць, і наша родина не виключення… І хоч ми були в умовно спокійному місці, усе одно не могли собі дозволити радіти життю, бо з іншими людьми в нашій країні відбувалися та, на жаль, досі відбуваються ці пекельні жахіття», – ділиться спогадами Віра.

Віра Кекелія - Чи мала право ти

Окрім того, у новій музичній роботі співачка не оминула теми синдрому уцілілого, табу на емоції та постійне очікування перемоги. Автором слів та музики до пісні став чоловік співачки, музикант Роман Дуда.

«Чи мала право ти отак квісти, коли надворі темрява?», – риторично лунає у приспіві.

«Звісно, усі переживають, події останнього тижня майже щодня змушували зупинитись час, але ніхто не розуміє, як бути, як правильно поводитися? І чи можуть тут і зараз існувати якісь правила життя? Усупереч усьому, життя нібито продовжується – народжуються діти, хтось розпочинає бізнес, а хтось робить ремонт… От як бути?» – розмірковує співачка.

У новому релізі «Чи мала право ти», Віра Кекелія вперше експериментує над звучанням, додаючи нотки року до власної творчості.

Нагадаємо, що Віра Кекелія – співачка, суперфіналістка «Голосу країн-7» та акторка «Жіночого Кварталу». Наразі вона разом із родиною залишається в Україні та активно підтримує творчий фронт, бере участь у концертах для військових.

Віра Кекелія – Чи мала право ти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *