ВільнаВілла – Дебютний альбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ВільнаВілла – Дебютний альбом

До вашої уваги своєрідний звіт творчої діяльності від запорізького гурту «ВільнаВілла» у вигляді однойменного із назвою гурту цілого повноформатного альбому. Платівка вмістила у себе п’ятнадцять авторських творів колективу та стала справжнім символом його переродження – в актуальному складі трьох музикантів оновлена Vil’naVilla існує близько півтора роки.

Матеріал альбому було записано та зведено на власній невеличкій студії, яку самі учасники гурту називають «ВільнаВілла продакшн». Студійну роботу було розпочато на початку осені 2015 року і от, нарешті, її фінальний результат вже доступний всім охочим до відкриттів вітчизняним меломанам.

Цікаво, що більшість композицій платівки трансформувалися з репертуару сольного проекту вокаліста Vil’naVilla Дмитра Масліхіна під назвою Desus, у гандикапі якого значиться два альбоми 2014 року видання – Drunk Dirt та «Нуль».

«Хаотичність мислення більшості соціуму маскує справжнє під штучною маскою жертви, що намагається будь-яким шляхом вилікувати себе від різноманітних непотрібних залежностей. Ми ж пропонуємо свою жменьку пілюль від подібних «хвороб» (обкладинка). Звичайно, це не є повноцінною панацеєю, бо над нею ще слід довгенько працювати, але саме до цього наш гурт і прямує в майбутньому», – розповів «Нотаткам» лідер «ВільнаВілла» Дмитро Масліхін.

Окрім того, він зазначив, що наразі Vil’naVilla працює над створенням нової акустичної програми, яка на ряду із матеріалом у класичному звучанні буде представлена слухачам під час живих виступів у майбутньому календарному році.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *