VILNA – Лісова пісня
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

VILNA – Лісова пісня (Лірик-відео)

«Дівчина з бізонами», як назвав Ірину Бояркіну ведучий цьогорічного нацвідбору до Євробачення Сергій Притула, презентує нову композицію. Новинка під назвою «Лісова пісня» є українізованим варіантом конкурсної пісні Ірини та її проекту VILNA, який має нагадати слухачам про дива оточуючого світу, природи та людської душі. Зауважимо, що окрім вокалістки, до складу проекту VILNA наразі також входять продюсер Денис Ямбор, а також дует саунд-продюсерів Wavewalkrs – Юрій Водолажський та Нікіта Рева.

«Лісова пісня», так само як і первинна Forest song, поєднує у собі сучасний саунд із фольковими елементами. Саме завдяки такому контрастному поєднанню та вокалу Ірини, за задумом авторів, композиція має привнести трохи музичної магії у життя слухачів, змотивувавши їх ніколи не боятися мріяти, фантазувати, змінювати життя на краще.

Авторкою україномовної лірики новинки, так само як і в минулому англомовної, виступила фронтвумен колективу Ірина Бояркіна, раніше знана як Ірина Василенко (до одруження). За словами дівчини, даний варіант пісні було написано ще до фіналу, але вони з хлопцями вирішили видати улюблену пісню багатьох глядачів нацвідбору саме зараз, коли триває основна частина конкурсу «Євробачення» в Португалії.

Додамо, що на осінь поточного року VILNA готує ще більше сюрпризів – видання дебютної платівки і перший сольний концерт на її підтримку.

Українська музика: VILNA – Лісова пісня

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Сандро says:

    Вот, это хит. Очень крутая песня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *