VILNA – Bereza
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

VILNA – Bereza (Сингл)

До вашої уваги композиція «Береза» у виконанні учасників цьогорічного нацвідбору до Євробачення, проекту VILNA. За словами фронтвумен колективу Ірини Бояркіної, це пісня про дівчину, яка на свою біду закохалася не в того хлопця.

В основу нової роботи покладено народну співанку «Чом ти білая береза» фольклорного ансамблю «Берегиня» (село Клепачі, Хорольського району, Полтавської області), яка з легкої руки музикантів з ліричної пісні перевтілилася у енергійний та життєствердний трек. На відміну від аранжування, оригінальний текст у композиції Bereza було збережено.

«Оскільки VILNA має неймовірно сильний характер, ми одразу ж вирішили, що у пісні сумувати точно не будемо, а сприймемо її драматичну історію по-філософськи: ну випало закохатися, ну хай навіть не в того. Але ж із ким не буває?! Ми впевнені, не варто сумувати – життя триває і в майбутньому обов’язково чекатиме нове кохання. Ми прагнули продемонструвати, як круто у сучасному аранжуванні може звучати народна українська пісня», – коментують учасники формації VILNA.

«Колаборація великих команд завжди в кайф! Wawewalkrs (Юрій Водолажський та Нікіта Рева) створюють крутий звук, в «ЗвукоЦехе» його «збагачують аналоговим ураном», а також пишуть вокал і проводять мастеринг. Приємного прослуховування, друзі», – пишуть у Фейсбук спеціалісти студії звукозапису «Bambrafone в ЗвукоЦехе».

Зауважимо, що Bereza – другий оприлюднений сингл від VILNA, що з’явився після конкурсного треку Forest Song.

Українська музика: VILNA – Bereza

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *