Віктор Янцо та Rock-H – Бескидом iшла (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Віктор Янцо та Rock-H – Бескидом iшла (Кліп)

Віктор Янцо та учасники закарпатського гурту Rock-H нещодавно представили першу студійну пісню з майбутнього сольного альбому музиканта під назвою «Бескидом ішла», а також відеокліп до неї. У роботі над композицією Віктору допомагала львівська співачка Олеся Киричук, разом з якою закарпатці вже працювали раніше. Зокрема, у минулому році було презентовано спільний з Олесею кліп на пісню «Качечка» з останнього альбому «Рокаш» під назвою «Білий Динь».

Зйомки кліпу до народної закарпатської пісні, написаної на місцевій говірці, як ви напевно здогадались, проходили у мальовничих українських Карпатах. Окрім самого Віктора Янцо, головні ролі відео виконали його близькі – дружина Ірина та діти Марiчка й Iванка. За сюжетом стрічки, мандрівник, зустрівши місцеву гірську красуню, спокушає її, після чого через деякий час іде геть, лишивши наодинці дівчину при надії. За декілька років легінь-мандрівник повертається у тутешні місця та ніяковіє, зустрівши маленьку, дуже схожу на нього дівчинку.

Як розповів Віктор Янцо, перед тим як записати пісню «Бескидом ішла», він досить довго вагався, адже розповідь у ній проходить від імені жінки. У нього були сумніви стосовно того, чи будуть на повну сприйматися слова дівчини, заспівані чоловічим тембром. Цікаво, що проблему вирішила інша народна пісня – співанка під назвою «Як я спала на сені» в інтерпретації Тараса Чубая, чиє виконання та емоційна наповненість змусили Віктора відкинути у бік всі сумніви та взятись за роботу.

Варто додати, що реліз майбутнього сольного альбому Віктора Янцо під назвою «Співаночки про любов» заплановано вже на осінь 2015 року, тож зовсім скоро ми з вами можемо очікувати від музиканта і композитора нові приємні творчі сюрпризи.

Теґи: Українська музика, український рок, Rock-H

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. яяя says:

    !!! “Бескидом ішла”!!! youtube.com/watch?v=Qa5tCRzQ0E0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *