Віктор Винник і МЕРІ - Так, я з України
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Так, я з України (Альбом)

«Так, я з України» – новий альбом від Віктора Винника і МЕРІ.

У 2016-му Віктор Винник і МЕРІ видали свою найвідомішу платівку під назвою «Я з України». Пісня «Я з України» одразу стала хітом і отримала широкий розголос та обговорення серед слухачів. У ній йшлося про ситуацію, яка склалась навколо української мови в нашій країні.

24 лютого 2022-го російська федерація розпочала повномасштабну війну проти нас. Ця дата розділила наше життя на до і після. Два місяці наша країна веде героїчну боротьбу за свою Незалежність з підступним ворогом. За цей час українські артисти створили багато нових пісень на воєнно-патріотичну тематику.

Але у творчості Віктора Винника і МЕРІ завжди були такі пісні. Тому музиканти ухвалили рішення видати збірку кращих соціально-патріотичних пісень за усі часи, тобто з п’яти офіційних альбомів. Серед вісімнадцяти треків, які вмістила ця платівка, є давні та улюблені пісні, такі, як «Незнайомий мій брат», «Сестра», а також пісні, що були написані вже цієї весни, зокрема «рускій ваєнний карабль, йди на#уй».

Новий альбом отримав назву «Так, я з України». В дизайні використано вже знайомий фірмовий напис і шрифт, але, на відміну від 2016-го, літеру «Z» було замінено на українську «З» на фоні жовто-блакитної стрічки.

Варто зазначити, що шостий офіційний альбом від Віктора Винника і МЕРІ – це перший винятково цифровий реліз. Тобто платівку можна придбати на найпопулярніших музичних платформах, а от на фізичних носіях, таких, як CD, її представлено не буде.

Віктор Винник переконаний, що у такі важкі часи музика, яка здатна підіймати бойовий дух, потрібна як ніколи. Тому ми, кожен на своєму місці, зобов’язані робити усе задля нашої Перемоги. І ми переможемо. Слава Україні!

Віктор Винник і МЕРІ – Так, я з України
iTunes | YouTube Music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *