Віктор Винник і МЕРІ - рускій ваєнний карабль, йди на#уй!
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – рускій ваєнний карабль, йди на#уй! (Відео + ремікс)

Два тижні тому фронтмен гурту «МЕРІ» Віктор Винник виклав у мережу пісню під назвою «рускій ваєнний карабль йди на#уй». Музикант виконав її в студії просто під гітару. За цей час пісня отримала великий розголос та потрапила у Топ-100 музичних відео Україна, де одразу опинилась на 77-ій позиції і продовжує рухатись догори.


Для кращого поширення треку було прийняте рішення зробити на нього реміксовану версію, цим зайнявся саунд-продюсер Meyer. Символічне відео у фіналі якого Віктор Винник спалює паперовий кораблик, відзняв Дмитро Кошлань, який активно співпрацює з Віктором Винником і МЕРІ впродовж останнього часу.

Свою нову роботу Віктор прокоментував так:
«рускій карабль» – це гнилий ковчег, на борту якого, відгородившись від світу, віками існує і процвітає концентроване зло і антигуманізм. «рускій карабль» – це рускій мір, на прапорі якого рускій єзик і «руска культура», які, незважаючи ні на що, все ще близькі як мінімум половині населення України. Місце «рускава карабля» – на звалищі історії і на самому дні цивілізації в усіх змістах цього слова. І ми знову кажемо: «рускій ваєнний карабль, йди на#уй».

Продовжуємо наближати нашу Перемогу. Слава Україні! Героям Слава!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *