Віктор Винник і МЕРІ – Про Них
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Про Них (Кліп)

Напередодні свята Покрови Віктор Винник і «МЕРІ» презентують свою нову композицію «Про них», яку коректніше буде називати не просто патріотичним твором, а щирою піснею-подякою.

«Я не займаюся всілякими присвятами, але так сталося, що я дуже тісно спілкуюся з представниками добровольчих батальйонів (який наразі лишився єдиний). І мені видається, що роль добровольців у цій війні є применшеною, про неї не прийнято говорити. У словах офіційних спікерів відчувається «ну добре, добре, ви нам допомогли трошки, а тепер посуньтеся, будь-ласка, прийшли дорослі дяді». Це було лише 3 роки назад, але, здається, у нас у всіх коротка пам’ять. Серед добровольців було чимало людей, які проміняли умовний Мерседес чи крісло в офісі на холодний окоп, всі вони були дійсно вмотивованими і залишаються такими дотепер. А їхні трати ми не почуємо з уст офіційних речників – вони не є в системі ЗСУ. Вони практично невидимі для загалу, але роблять велику роботу навіть там, де армія не справляється. Ця пісня «Про них», про добровольців, чий подвиг, на мою особисту думку, став переломним», – розповів Віктор в ефірі франківського радіо-шоу Made in Ukraine.

Окрім самого треку, Віктор Винник і команда відзняли також офіційне відео до нього, яке, за словами авторів, містить документальні кадри боїв. Також у ролику показано український Сталінград – колись процвітаюче селище Широкине прямо на березі Азовського моря. На сьогоднішній день у селищі не живе жодна жива людина, немає жодного цілого будинку – мінометними обстрілами і градами воно абсолютно знищене, наче Сталінград. Тільки на його краю ще є позиції ЗСУ та добровольців. Погодьтеся, це дуже контрастує зі звичним мирним життям у мирній частині України.

Отже, до вашої уваги нова робота «Про них», для них, та у присвяті до них.

Віктор Винник і МЕРІ – Про Них

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *