Віктор Винник і МЕРІ
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Осінь (Сингл)

«Як і домовлялися… Нова пісня до вашої уваги. Усім теплої осені», – пише у Facebook Віктор Винник, який на свій власний День Народження вирішив зробити музичний подарунок меломанам.

Отже, як ви вже зрозуміли, Віктор Винник і «МЕРІ» презентують новий сингл із ще не оприлюдненого альбому «Снайпери-амури». За словами автора, назва пісні, може, й не дуже оригінальна, проте, як кажуть, «в тему». На календарі осіння пора, а тому й пісня називається «Осінь».

Композиція ця доволі давня, тому має передісторію. Ось що розповідає про неї автор Віктор Винник: «Цю пісню колись давно я написав для своєї знайомої співачки, але з якихось причин вона її так і не заспівала. А демо-версія таки потрапила в інтернет і стала там доволі популярною. До слова, спочатку пісня мала назву «Я тобі», але слухачі назвали її «Осінь», а я й не проти. Трек місцями надто ліричний, бо його мала співати дівчина, та мені здається, що у мене теж непогано вийшло…».

Отже, входимо в нову осінню пору із ліричною «Осінню» від Віктора Винника і «МЕРІ», та приєднуємося до привітань виконавцю!

Віктор Винник і МЕРІ – Осінь
МЕРІ у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *