Віктор Винник і Мері – Miss
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Miss (Кліп)

Декілька місяців тому світ побачила нова пісня Віктора Винника та гурту «Мері» під назвою Miss, а сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись із новознятим відеокліпом до цього твору. Отже, режисером та за сумісництвом оператором нової роботи виступив столичний кліпмейкер Влад Разіховський (Freefilm Production), знаний своєю співпрацею з «Другою Рікою», «Білою Вежею», проектом LOBODA та іншими.

Зйомки музичної міні-стрічки Miss відбувалися у Києві та на його околицях. Чітко вираженої сюжетної лінії свіжий ролик не має, натомість кожен глядач може побачити у сукупності всіх використаних образах свою унікальну історію. А символізму образів тут якраз вистачає: у кадрі Віктор Винник втікає від чогось чи від когось кукурудзяними полями, отримує ножове поранення від головної героїні, а також долає гравітацію і, літаючи, співає. Все це доповнюється образами сім’ї у химерних масках тварин, сходами в небо, шаховою партією з дівчиною-вамп, у якої пан Винник скоріше за все виграв, та яка, схоже, була на бажання, бо дівчину згодом ми вже бачимо оголеною.

Щодо самого треку Miss, то він увійде до майбутнього студійного альбому «Мері» під назвою «Я з України», що стане четвертим за ліком повноформатним лонг-плеєм команди. Також у планах колективу значиться зйомка ще декількох нових відеокліпів задля вдалої промоції платівки, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *