Віктор Винник і МЕРІ – Чорні очі
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віктор Винник і МЕРІ – Чорні очі (Лірик-відео)

«Чорні очі» – нова запальна композиція від Віктора Винника і гурту «МЕРІ», до релізу якої також долучено лірик-відео.

«Розбавимо цю осінь живими кольорами! Я давно планував спробувати дещо цигансько-балканське, от і вийшли ці «Чорні очі» :) Якщо когось із вас потягне на танці, то не стримуйтесь», – каже Віктор Винник.

Лідер гурту «МЕРІ» розповів, що давно є поціновувачем творчості Горана Бреговіча і завжди хотів у якості експерименту створити дещо схоже, тільки не з балканським, а з нашим українським колоритом. Тому коли карантин подарував купу вільного часу для різних творчих досліджень, Віктор Винник взявся реалізовувати цю ідею, додавши до звучання композиції трубу, тромбон та інші не притаманні творчості «МЕРІ» інструменти.

Що ж стосується лірик-відео до пісні «Чорні очі», то в його основу покладено фото Віктора у колоритному образі під назвою «романтичний волоцюга». Для фотосету було задіяно автентичні костюми, а також старовинні хустки з особистої колекції фольклористки Оксани Рудавської. Вік деяких речей, до слова, більше століття.

Варто також додати, що Віктор Винник і гурт «МЕРІ» не планують зупинятися на самому лише лірик-відео і мають на меті вже зовсім скоро розпочати зйомку офіційного кліпу до пісні «Чорні очі».

Віктор Винник і МЕРІ – Чорні очі
МЕРІ у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *