Вікно на вулицю – WTTS
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Вікно на вулицю – WTTS (Сингл)

Експериментальна музична формація «Вікно на вулицю», що утворилася внаслідок дружби студентів столичного кінофакультету, презентує меломанам свій оновлений саунд на прикладі свіжого синглу WTTS. Як зазначають самі музиканти, якщо вже братися за прискіпливе визначення стилістики WTTS, то вона являє собою дивну суміш альтернативного року, хіп-хопу та електронної музики, втім, жодний із цих жанрів не зможе влучно охарактеризувати дану композицію, тому найкращим варіантом буде просто послухати її та оцінити індивідуально.

«Ми не дуже хочемо визначати жанр пісні WTTS, адже сучасна музика настільки переплелася, що вішати будь-які ярлики буде просто некоректним. WTTS – це суміш усього, що нас оточує: архітектури, музики, книжок, ідеологій, новин, людей і т.д. Нам цікаво було поєднати те, що здавалося непоєднуваним», – розповіли музиканти команди «Вікно на вулицю».

Саме на пісню WTTS, до речі, хлопці планують вже найближчим часом розпочати зйомку офіційного відео кліпу, а також включити її до свого майбутнього повноформатного релізу, що має побачити світ ближче до осені. Слідкуйте за наступними новинами у соціальних мережах!

Українська музика: Вікно на вулицю – WTTS

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *