Vidverto – Велика Британія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Велика Британія (Сингл)

Друга на сьогодні новинка, яку ми з радістю готові вам презентувати, так само як і її попередниця, надійшла до нас з міста Дніпро. Саме там учасники місцевого рок-гурту Vidverto створили та записали на студії StudioRoom87 свій новий авторський сингл під назвою «Велика Британія». Автором слів свіжої композиції виступив незмінний лідер команди Євген Назарук, а музичну обгортку хлопці підібрали спільними творчими зусиллями.

Як ви вже напевно зрозуміли, виходячи з назви треку, на його написання музикантів надихнув далекий Туманний Альбіон зі всіма його характерними особливостями, серед яких ірландські паби, шотландський віскі, колоритні констеблі, легендарна Бейкер-стріт, панк-рок, видовищний футбол та багато іншого. Але не Британією єдиною: як зазначають учасники Vidverto, у цій пісні так само легко могла піти мова про будь-яку іншу державу світу, що народжує мрії, дозволяє людям їх втілювати, мотивує створювати та творити. У тому числі і музику.

За словами творців синглу «Велика Британія», у цю композицію вони прагнули закласти подекуди просту та часом наївну романтику дороги до своєї мрії. Отже, пропонуємо і вам долучитися до музикантів Vidverto та вирушити із ними обраним маршрутом мрія-музика-Британія.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *