Vidverto – Тепла ніч
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Тепла ніч (Сингл)

Чергова порція нової української рок-музики з берегів Дніпра: музиканти гурту Vidverto презентували свою нову композицію під назвою «Тепла ніч». Реліз згаданої пісні учасники колективу приурочили до настання останнього літнього місяця, поетично відмітивши, що в ньому кожен слухач обов’язково має віднайти час для хоча б однієї такої «Теплої ночі», яка з часом стане приємними спогадами в пам’яті і теплими миттєвостями на фотознімках.

Цікаво, що свого часу, музикантів Vidverto на написання згаданого твору «Тепла ніч» надихнув… гурт Queen. Так, саме після виступу цієї легендарної команди в Україні, хлопці відчули та остаточно сформулювали на той час зрозуміле лише для них поняття «Теплої ночі» – особливої частини доби, що непомітно пролітає у яскравій невимушеній атмосфері, спілкуванні з друзями та мандрівках нічним містом. Після виступу Queen та Пола Роджерса на площі Свободи у Харкові, хлопці не змогли придбати квитки на вечірній рейс до рідного Дніпра, який на той час, звісно ж, ще був Дніпропетровськом, вирушивши відчувати та смакувати усі принади нічного життя студентської столиці України. Саме під час цієї опівнічної мандрівки і народилися перші рими та мотив композиції «Тепла ніч».

Нагадаємо, що зовсім нещодавно, буквально декілька тижнів тому, Vidverto оприлюднили свій попередній студійний сингл під назвою «Божеволію», про який ми згадували на «Нотатках».

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *