Vidverto – Скiльки того життя
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vidverto – Скiльки того життя (Кліп)

Дніпропетровські музиканти з гурту Vidverto випустили у світ свій новий офіційний відеокліп на свіжу мотивуючу композицію під назвою «Скiльки того життя», яка, окрім всього іншого, в черговий раз декламує незавуальоване прагнення колективу до саморозвитку та професійного вдосконалення. Нове мінімалістичне відео для учасників формації створив Сергій Савочкін.

За словами музикантів Vidverto, їхня нова аудіо-робота та супровідне відео до неї мають на меті закликати прихильників ніколи не відкладати на завтра те, що можна з легкістю втілити у життя вже сьогодні, адже й дійсно, «Скiльки того життя»?

«Іноді насправді важко та навіть страшно усвідомлювати свій вік. У чому вимірюються роки, невже лише часом? Єдине вірне твердження, яке спадає на думку в такі моменти філософських роздумів – ніколи не варто розмінюватись на дрібниці. Якщо ти дійсно про щось мрієш, якщо мариш чимось, на перший погляд, майже фантастичним, просто зараз починай робити кроки до своєї мрії, адже стоячи на місці вона ризикує так і лишитися нездійсненним бажанням», – зазначили Vidverto в анотації до ролика «Скiльки того життя».

Презентували своє свіже відео музиканти у рідному для себе Дніпропетровську, на сцені місцевого пабу «Махно». До речі, щодо концертних виступів гурту, то зовсім скоро, 1 травня 2016 року, Vidverto також візьмуть участь у великому дніпропетровському фестивалі MAINSTAGE UA open air. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *